Олег Алекса: Дуже задоволений високим результатом, який вінничани вкотре показали на міжнародній арені


У бразильському Ріо-де-Жанейро завершились найпрестижніші змагання серед учнів. За підсумками боксерського турніру національна збірна України серед учнів посіла першезагальнокомандне місце! Високий внесок у цю перемогу принесли і вінничани, які вибороли  дві золоті, срібну та дві бронзові медалі. Свій коментар про виступ нашої збірної прес-службі ВОФБ дав Президент Вінницької обласної федерації боксу Олег Юрійович Алекса.

«Наша Вінницька збірна серед учнів зробила великий обсяг роботи на Всеукраїнській Гімназіаді і в дуже важких поєдинках четверо представників та одна представниця Вінничини відібралися на Гімназіаду світову. Зі свого боку ми лише допомогли їм туди дістатися. В цьому була задіяна велика команда. Хотів би висловити слова вдячності за всебічну підтримку голові Вінницької ОВА Сергію Борзову, Керівнику департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимиру  Буняку,  голові комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергію Краєвському, заступниці начальника управління спорту Наталії Токар.  Всі ми разом допомогли, аби дитячі мрії стали реаліністю. Наші спортсмени вибороли на Всесвітній Гімназіаді п 'ять медалей з п'яти можливих – дві золоті, срібну та дві бронзові. Дуже задоволений високим результатом, який вінничани вкотре показали на міжнародній арені!  В їхньому дитячому віці подібні змагання сприймаються як Олімпійські ігри, тим більше, що цього року Гімназіада проходила в неймовірному місті Ріо-де-Жанейро. Від усієї душі хочу не тільки привітати, але й подякувати особистим тренерам та старшому тренеру збірної Вінницької області серед учнів – Віталію Глущенку, за їх роботу в підготовці збірної. Тренерська доля є дуже нелегкою, а такі перемоги надихають не тільки тренерів, але й всіх людей, які підтримують бокс!», - зазначив Президент Вінницької обласної федерації боксу Олег Юрійович Алекса.