Всесвітня Гімназіада. Підсумки

У бразильському Ріо-де-Жанейро завершились найпрестижніші світові змагання серед учнів! Всесвітня Гімназіада проходила з 18 по 26 серпня. За підсумками боксерського турніру національна збірна України серед учнів посіла перше загальнокомандне місце! Високий внесок у цю перемогу принесли і вінничани, які вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.
ЗОЛОТО
50 кг - Данило Гуменюк
57 кг – Ростислав Городинський
СРІБЛО
64 кг – Поліна Ковальська
БРОНЗА
46 кг – Михайло Мальцев
54 кг – Олександр Луценко
Наших спортсменів супроводжували:
Старший тренер збірної Вінницької області серед учнів - Віталій Глущенко
Тренер - Олександр Чорнокнижний
Федерація боксу Вінницької області вітає весь колектив ФБВО з успішним виступом наших спортсменів на Всесвітній Гімназіаді!