Всесвітня Гімназіада. Підсумки


У бразильському Ріо-де-Жанейро завершились найпрестижніші світові змагання серед учнів! Всесвітня Гімназіада проходила з 18 по 26 серпня. За підсумками боксерського турніру національна збірна України серед учнів посіла перше загальнокомандне місце! Високий внесок у цю перемогу принесли і вінничани, які вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.


ЗОЛОТО
50 кг - Данило Гуменюк
57 кг – Ростислав Городинський

СРІБЛО
64 кг – Поліна Ковальська

БРОНЗА
46 кг – Михайло Мальцев
54 кг – Олександр Луценко

Наших спортсменів супроводжували:

Старший тренер збірної Вінницької області серед учнів - Віталій Глущенко

Тренер - Олександр Чорнокнижний

Федерація боксу Вінницької області вітає весь колектив ФБВО з успішним виступом наших спортсменів на Всесвітній Гімназіаді!