Володимир Кушнір – чемпіон міжнародного турніру в Литві


Вінничанин Володимир Кушнір здобув золоту медаль на міжнародному турнірі в Литві - XIV International «Danas Pozniakas» Youth Boxing Tournament.

Участь у цьогорічному розіграші змагань приймало 100 боксерів з 15-ти країн світу. Збірна України була представлена в усіх десяти вагових категоріях.

Відповідно до результатів проведених поєдинків в активі нашої команди п’ять здобутих нагород. Серед них: дві бронзові, дві срібні та одна золота медаль, яку приніс нашій команді вінничанин – Володимир Кушнір.

ЗОЛОТО:

Вагова категорія 81 кг – Володимир КУШНІР (Вінницька обл.)

СРІБЛО:

Вагова категорія 49 кг – Олександр КОРНЄВ (Донецька обл.)

Вагова категорія 64 кг – Елвін АЛІЄВ (Київська обл.)

Вагова категорія +91 кг – Андрій ХАЛЕЦЬКИЙ (Дніпропетровська обл.)

БРОНЗА:

Вагова категорія 69 кг – Юрій ЗАХАРЄЄВ (Одеська обл.)

Вагова категорія 75кг – Богдан ТОЛМАЧОВ (Харківська обл.)

«Хочу відзначити, що команда Вінницької області у складі збірної України показала дуже достойний результат на міжнародному турнірі в Литві. В активі нашої команди одна золота медаль та п’яте місце, - відзначив тренер команди Вінницької області Роман Вокалюк. – Дуже приємно здобувати нагороди на такому престижному турнірі, який вже чотирнадцятий рік поспіль приймає Литва. В цьому році конкуренція була дуже висока і нам приємно, що збірна України повертається додому з шістьма медалями. Усі боксери показали бокс дійсно високого рівня».   

Варто також відзначити, що п’яте місце на змаганнях посів лідер збірної України на турнірі в Литві у вазі до 60 кг, вінничанин Ігор Ковтун.

Міжнародний турнір International «Danas Pozniakas» Youth Boxing Tournament проводиться вже чотирнадцятий рік поспіль на честь триразового чемпіона Європи, першого Олімпійського чемпіона Литви Данаса Познякаса.