Наша Поліна Ковальська – срібна призерка Всесвітньої Гімназіади в Ріо-де-Жанейро

У бразильському Ріо-де-Жанейро підійшли до кінця найпрестижніші світові змагання серед учнів! Всесвітня Гімназіада проходила з 18 по 26 серпня. У складі національної збірної України з боксу серед учнів, серед спортсменів було і четверо представників та одна представниця Вінничини, які у запеклих поєдинках турніру вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.
Наша Поліна Ковальська (Тренери: Андрій Задачин, Артем Базюк, Андрій Нечепорук) стала срібною призеркою змагань у ваговій категорії до 64 кілограмів.