Наш Олександр Луценко – бронзовий призер Всесвітньої Гімназіади в Ріо-де-Жанейро


У бразильському Ріо-де-Жанейро підійшли до кінця найпрестижніші світові змагання серед учнів! Всесвітня Гімназіада проходила з 18 по 26 серпня. У складі національної збірної України з боксу серед учнів, серед спортсменів було і четверо представників та одна представниця Вінничини, які у запеклих поєдинках турніру вибороли дві золоті, срібну та дві бронзові медалі.

Наш Олександр Луценко (Тренери: Дмитро Терещук та Роман Вакалюк) став бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 54 кілограмів.