Боксери з Вінниці та Черкащини обмінялися досвідом


У Вінниці в спортивному клубі «Нокаут» пройшли товариські спаринги між місцевими боксерами та гостями з міста Ватутіне, Черкаської області. На ринг переважно виходили спортсмени 2008-2009 року, які готуються до чемпіонату області. Захід пройшов у дружній атмосфері, а спортсмени здобули безцінний досвід напередодні важливих стартів.