Ярослав Заворотний: В мене є бажання досягти найвищих п'єдесталів, які тільки існують


Прес-служба федерації боксу Вінницької області продовжує знайомити шанувальників боксу зі своїми спортсменами. Цього разу нашим співрозмовником став новоспечений бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків – Ярослав Заворотний. Про перші кроки в боксі, спортивні мрії та підтримку тренерів читайте далі в матеріалі.

 

- Чому обрав бокс?

- Все почалося з того, що мій батько відвів мене. Спочатку, я займався  кікбоксингом,  але потім тато відвів мене на бокс. Цим видом спорту займаюсь вже чотири роки.

- Розкажи про своїх тренерів... Що відчуваєш, коли вони у куті?

- Тренуюся під керівництвом  Миколи Андрійовича Маньковського та Андрія Васильовича Гончара. Коли тренери  біля мене в куті,  вони допомагають мені.  Це дуже загартовує! Тренери в нас чудові, дивляться за всіма та усім.

- Як та де готувався до чемпіонату України?

- Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України проходив у спортивному клубі «Нокаут» під керівництвом старшого тренера збірної Вінницької області серед юнаків 2009-2010 років народження Осадчука Дениса Геннадійовича та ще кількох тренерів з інших клубів.  Проходили фізичну підготовку, напрацьовували комбінації, проводили спаринги.

- Який з поєдинків на чемпіонаті України був найважчим?

- Для мене найажчим був чвертьфінальний бій. Мій суперник був добре підготовлений технічно та фізично.

- Що відчував, після першої перемоги на змаганнях?

- Відчував радість та віру команди у подальші перемоги.

- Які тепер плани на майбутнє?

- В мене є бажання досягти найвищих п'єдесталів, які тільки існують!