Ярослав Заворотний: В мене є бажання досягти найвищих п'єдесталів, які тільки існують

Прес-служба федерації боксу Вінницької області продовжує знайомити шанувальників боксу зі своїми спортсменами. Цього разу нашим співрозмовником став новоспечений бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків – Ярослав Заворотний. Про перші кроки в боксі, спортивні мрії та підтримку тренерів читайте далі в матеріалі.
- Чому обрав бокс?
- Все почалося з того, що мій батько відвів мене. Спочатку, я займався кікбоксингом, але потім тато відвів мене на бокс. Цим видом спорту займаюсь вже чотири роки.
- Розкажи про своїх тренерів... Що відчуваєш, коли вони у куті?
- Тренуюся під керівництвом Миколи Андрійовича Маньковського та Андрія Васильовича Гончара. Коли тренери біля мене в куті, вони допомагають мені. Це дуже загартовує! Тренери в нас чудові, дивляться за всіма та усім.
- Як та де готувався до чемпіонату України?
- Навчально-тренувальний збір до чемпіонату України проходив у спортивному клубі «Нокаут» під керівництвом старшого тренера збірної Вінницької області серед юнаків 2009-2010 років народження Осадчука Дениса Геннадійовича та ще кількох тренерів з інших клубів. Проходили фізичну підготовку, напрацьовували комбінації, проводили спаринги.
- Який з поєдинків на чемпіонаті України був найважчим?
- Для мене найажчим був чвертьфінальний бій. Мій суперник був добре підготовлений технічно та фізично.
- Що відчував, після першої перемоги на змаганнях?
- Відчував радість та віру команди у подальші перемоги.
- Які тепер плани на майбутнє?
- В мене є бажання досягти найвищих п'єдесталів, які тільки існують!