Підсумки чемпіонату України серед юнаків і дівчат. Три медалі їдуть на Вінничину


З 12 по 18 червня у Черкасах проходили поєдинки чемпіонату України з боксу серед юнаків та дівчат 2009 - 2010 років народження. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дениса Осадчука. За підсумками турніру троє вінничан здобули нагороди.

ЗОЛОТО
50 кг - Іван Шульга

БРОНЗА
57 кг - Ростислав Городинський
70 кг - Ярослав Заворотний

Федерація боксу Вінницької області щиро вітає спортсменів та тренерський штаб команди з завойованими нагородами!