Підсумки чемпіонату України серед юнаків і дівчат. Три медалі їдуть на Вінничину

З 12 по 18 червня у Черкасах проходили поєдинки чемпіонату України з боксу серед юнаків та дівчат 2009 - 2010 років народження. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дениса Осадчука. За підсумками турніру троє вінничан здобули нагороди.
ЗОЛОТО
50 кг - Іван Шульга
БРОНЗА
57 кг - Ростислав Городинський
70 кг - Ярослав Заворотний
Федерація боксу Вінницької області щиро вітає спортсменів та тренерський штаб команди з завойованими нагородами!