Наш Іван Шульга - чемпіон України! Вітаємо всю спортивну громаду Вінничини

З 12 по 18 червня у Черкасах проходили поєдинки чемпіонату України з боксу серед юнаків та дівчат 2009 - 2010 років народження. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дениса Осадчука. Цієї неділі на ринг виходив один представник Вінничини, який змагався за золоту нагороду турніру.
Початок поєдинків о 11:00
6 пара, 50 кг - Іван Шульга переміг Святослава Савельєва (Дніпропетровська область)