Ілля Гнатюк: Моя найважливіша перемога - це золото на чемпіонаті України серед юніорів


Прес-служба федерації боксу Вінницької області продовжує знайомити шанувальників боксу зі своїми спортсменами. Цього разу нашим співрозмовником став чемпіон України серед юніорів – Ілля Гнатюк, який прямо зараз у складі національної збірної серед даної вікової групи знаходиться на навчально-тренувальних зборах у Яблуниці. Про те, чому обрав бокс, перші кроки в цьому виді спорту, найважливішу перемогу,  а також власні плани на майбутнє читайте далі в матеріалі.

 - Чому обрав бокс та із чого все починалося?

- Я обрав бокс тому, що він мені сподобався. Почалось усе з того,  що я просто дивився по телевізору якийсь поєдинок і батьки спитали чи не хотів би я спробувати… Я погодився і так все розпочалося.

- Що тебе мотивує кожного дня виходити на тренування?

- Мене мотивує те, що я хочу стати сильним, а також можливість захистити родичів.

- Твій життєвий девіз

- Мій життєвий девіз - Вище, швидше, сильніше!

- Чи є місце страху в боксі?

- В цьому плані можу відповідати лише за себе. Особисто в мене немає страху у боксі.

- Яким був ваш найважчий бій і чому?

- Важко виділити якийсь поєдинок. Кожний бій важкий по-своєму.

- Твоя найважливіша поки що перемога – це…

- Моя найважливіша перемога - це золото на чемпіонаті України серед юніорів.

- Яку мету переслідуєш  в боксі?

- Нині переслідую мету стати майстром спорту України.