Ілля Гнатюк: Моя найважливіша перемога - це золото на чемпіонаті України серед юніорів

Прес-служба федерації боксу Вінницької області продовжує знайомити шанувальників боксу зі своїми спортсменами. Цього разу нашим співрозмовником став чемпіон України серед юніорів – Ілля Гнатюк, який прямо зараз у складі національної збірної серед даної вікової групи знаходиться на навчально-тренувальних зборах у Яблуниці. Про те, чому обрав бокс, перші кроки в цьому виді спорту, найважливішу перемогу, а також власні плани на майбутнє читайте далі в матеріалі.
- Чому обрав бокс та із чого все починалося?
- Я обрав бокс тому, що він мені сподобався. Почалось усе з того, що я просто дивився по телевізору якийсь поєдинок і батьки спитали чи не хотів би я спробувати… Я погодився і так все розпочалося.
- Що тебе мотивує кожного дня виходити на тренування?
- Мене мотивує те, що я хочу стати сильним, а також можливість захистити родичів.
- Твій життєвий девіз …
- Мій життєвий девіз - Вище, швидше, сильніше!
- Чи є місце страху в боксі?
- В цьому плані можу відповідати лише за себе. Особисто в мене немає страху у боксі.
- Яким був ваш найважчий бій і чому?
- Важко виділити якийсь поєдинок. Кожний бій важкий по-своєму.
- Твоя найважливіша поки що перемога – це…
- Моя найважливіша перемога - це золото на чемпіонаті України серед юніорів.
- Яку мету переслідуєш в боксі?
- Нині переслідую мету стати майстром спорту України.