Вінницькі боксери готуються до чемпіонату України серед юнаків

У Вінниці триває підготовка збірної області до чемпіонату України серед юнаків 2009-2010 року народження, який проходитиме у Черкасах з 11 по 18 червня.
«Підготовка проходить у кілька етапів. Спершу хлопці тренувалися в своїх залах. Згодом, в нас пройшов чемпіонат області, де відібрали найсильніших. Заключний підготовчий етап відбувається в боксерському клубі «Нокаут», де першим номерам допомагають набирати найкращу форму призери першості області. Проводимо по два тренування на день. Тут, на зборах присутні і особисті тренери хлопців. Всі націленні на максимальний результат. Перед стартом чемпіонату України ставимо перед собою найвищі цілі - завоювати перше загальнокомандне місце», - зазначив старший тренер збірної Вінницької області серед юнаків Денис Осадчук.