Всеукраїнський турнір пам'яті Поповича. Срібло їде на Вінничину


У Білій Церкві закінчився Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді, пам’яті льотчика–космонавта Павла Романовича Поповича. У традиційних щорічних змаганнях брала участь і молодіжна збірна Вінницької області. У заключний змагальний день на ринг виходив один представник Вінничини, який змагався за золоту нагороду турніру. Нажаль, наш спортсмен не зміг здолати суперника.

СРІБЛО

51 кг - Арсен Земнухов

В змаганнях Вінничину також представляли:

54кг - Богдан Войтенко
60кг - Юрій Воробйов
67кг - Андрій Шелюховський
71кг - Серафим Вдовенко
75кг - Даниїл Мамонтов

Супроводжували боксерів старший тренер збірної Вінницької області серед молоді, ЗТУ Андрій Гончар та Віталій Глущенко.