Три медалі завоювали вінничани на міжнародному турнірі з боксу в Чернівцях

З 19 по 21 травня, в Чернівцях проходили поєдинки міжнародного турніру з боксу «Кубок Олександра та Едуарда Погодіних, присвячений загиблим спортсменам та воїнам ЗСУ». В змаганнях брали участь і представники Вінничини. Так, за підсумками двобоїв троє наших хлопців завоювали золоту та дві срібні медалі відповідно.
ЗОЛОТО
80 кг - Павло Разгуляєв
СРІБЛО
57 кг - Ілля Костюк
60 кг - Гліб Дуднік
Тренуються хлопці в ВОК ДЮСШ під керівництвом тренерів Олександра Вацека, Віталія Глущенка та Федіра Фріза.