Володимир Продивус отримав "Знак пошани" Міністерства молоді та спорту


Президент Федерації боксу України, вінничанин Володимир Продивус, отримав «Знак пошани» Міністерства молоді та спорту України.

Почесну відзнаку керманич ФБУ отримав особисто від Міністра молоді та спорту України Жданова Ігоря Олександровича, під час робочої зустрічі присвяченої підготовки українських спортсменів до літніх Олімпійських Ігор, що відбудуться у Токіо наступного року.

«Вдячний Міністру та Міністерству молоді та спорту України загалом за довіру та отриману відзнаку. Проте, хочу зазначити, що дана нагорода це відзнака не лише моя особисто, а усього нашого боксерського колективу. Це чергове свідчення того, що бокс в нашій країні розвивається та є дійсно тим видом спорту, який прославляє Україну на міжнародній арені, – зазначив президент ФБУ Володимир Продивус. – Хочу також зазначити, що сумісно з Міністерством молоді та спорту України ми робимо все необхідне для якісної підготовки Національної боксерської збірної України з боксу до ліцензійних стартів на Олімпійські ігри 2020 року. На сьогоднішній день ми маємо потужну та амбітну молоду команду, яка, я переконаний, покаже конкурентний бокс на майбутніх Іграх у Токіо та зуміє завоювати нагороди Олімпіади 2020».

Нагадаємо, цими днями в Мінмолодьспорту тривають зустрічі Міністра Ігоря Жданова із президентами національних федерацій з олімпійських видів спорту, головних та державних тренерів збірних команд України.

Загалом участь у зустрічі також приймали Виконавчий директор ФБУ Донатас Піскун, державний тренер шататних збірних команд України з боксу Юрій Шевчук, а також головний тренер жіночої збірної України з боксу Сергій Гордієнко.