Цієї середи, 17 травня, стартував чемпіонат Вінницької області серед юнаків


З 17 по 19 травня у Вінниці проходитиме чемпіонат області серед юнаків. Змагання стануть відбірковими до майбутнього чемпіонату України, який пройде у Каніві з 11 по 18 червня.

«Головна задача цих змагань відібрати збірну команду Вінницької області до української першості та гідно представити нашу область на національному старті. Просто зараз в нас росте чудове покоління талановитих хлопців в цьому віці, тому очікуємо побачити яскраві двобої в кожній ваговій категорії», - зазначив старший тренер збірної Вінницької області серед юнаків Денис Осадчук