Владислав Шилов: Хочу завоювати золото чемпіонату Європи


Влад Шилов став справжньою сенсацією Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків, пам'яті А. В. Яндали. На престижних змаганнях хлопець провів три поєдинки, в кожному з яких здобув перемогу.  В двобоях опонентами Влада були досвідчені та титуловані В'ячеслав Гаврилюк, Андрій Халецький, але з волею до перемоги Владислава мало хто міг зрівнятися. Прес-служба федерації боксу Вінницької області поспілкувалась з Владиславом. Про підготовку до турніру, тренерів, виховавших чемпіона, а також плани на майбутнє читайте далі у матеріалі.

 

- Чому обрали бокс та з чого все почалося?

 - Все почалося ще з дитинства. Нині для мене бокс - це стиль життя.

-  Розкажіть про свого тренера… Що відчуваєте,  коли він у куті?

- Мої тренери – Віталій Володимирович Чорнокнижний та Чорнокнижний Олександр Володимирович - це мої наставники, які завжди вірять у мене та підтримують. Завдяки тренерам у мене  дуже багато мотивації на нові перемоги.

- Як та де готувалися до Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків, пам'яті А. В. Яндали?

- Я тренувався у рідному залі в місті Могилів-Подільському. Заняття були по-справжньому інтенсивними, ми проводили по 12 раундів спарингів.

-  Який з поєдинків на турнірі був найважчим?

- Не можу виокремити один певний поєдинок, однозначно скажу, що  легких там не було!

-  Що відчували, коли справу було зроблено?

- Я був дуже радий і здивований. В перші хвилини не розумів що робиться.

-  Які тепер плани на майбутнє?

- У майбутньому я буду вдосконалювати свої навички та ще більше працювати. Хочу здобути золото чемпіонату Європи.