Владислав Шилов: Хочу завоювати золото чемпіонату Європи

Влад Шилов став справжньою сенсацією Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків, пам'яті А. В. Яндали. На престижних змаганнях хлопець провів три поєдинки, в кожному з яких здобув перемогу. В двобоях опонентами Влада були досвідчені та титуловані В'ячеслав Гаврилюк, Андрій Халецький, але з волею до перемоги Владислава мало хто міг зрівнятися. Прес-служба федерації боксу Вінницької області поспілкувалась з Владиславом. Про підготовку до турніру, тренерів, виховавших чемпіона, а також плани на майбутнє читайте далі у матеріалі.
- Чому обрали бокс та з чого все почалося?
- Все почалося ще з дитинства. Нині для мене бокс - це стиль життя.
- Розкажіть про свого тренера… Що відчуваєте, коли він у куті?
- Мої тренери – Віталій Володимирович Чорнокнижний та Чорнокнижний Олександр Володимирович - це мої наставники, які завжди вірять у мене та підтримують. Завдяки тренерам у мене дуже багато мотивації на нові перемоги.
- Як та де готувалися до Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків, пам'яті А. В. Яндали?
- Я тренувався у рідному залі в місті Могилів-Подільському. Заняття були по-справжньому інтенсивними, ми проводили по 12 раундів спарингів.
- Який з поєдинків на турнірі був найважчим?
- Не можу виокремити один певний поєдинок, однозначно скажу, що легких там не було!
- Що відчували, коли справу було зроблено?
- Я був дуже радий і здивований. В перші хвилини не розумів що робиться.
- Які тепер плани на майбутнє?
- У майбутньому я буду вдосконалювати свої навички та ще більше працювати. Хочу здобути золото чемпіонату Європи.