Золото та бронзу завоювали вінницькі боксери на міжнародному турнірі в Польщі


З 13 по 14 травня у польському Щецині проходили поєдинки міжнародного турніру. В змаганнях брали участь боксери національної збірної України серед юніорів, у складі якої є двоє боксерів з Вінницької області - Максим Чекін та Ілля Гнатюк. Супроводжували хлопців тренери Роман Вакалюк та Дмитро Терещук.

За підсумками змагань обоє вінницьких боксерів здобули медалі.

ЗОЛОТО
50 кг - Максим Чекін

БРОНЗА
60 кг - Ілля Гнатюк

Федерація боксу Вінницької області вітає хлопців та їх тренерів з успішним виступом на змаганнях!