Золото та бронзу завоювали вінницькі боксери на міжнародному турнірі в Польщі

З 13 по 14 травня у польському Щецині проходили поєдинки міжнародного турніру. В змаганнях брали участь боксери національної збірної України серед юніорів, у складі якої є двоє боксерів з Вінницької області - Максим Чекін та Ілля Гнатюк. Супроводжували хлопців тренери Роман Вакалюк та Дмитро Терещук.
За підсумками змагань обоє вінницьких боксерів здобули медалі.
ЗОЛОТО
50 кг - Максим Чекін
БРОНЗА
60 кг - Ілля Гнатюк
Федерація боксу Вінницької області вітає хлопців та їх тренерів з успішним виступом на змаганнях!