Два золота, срібло та бронзу завоювали вінницькі боксери на Всеукраїнському турнірі з боксу серед чоловіків, пам'яті А. В. Яндали

З 4 по 7 травня у селищі Колоденка, Рівненської області проходили поєдинки Всеукраїнського турніру з боксу серед чоловіків, пам'яті А. В. Яндали. В престижних змаганнях брали участь і шестеро боксерів з Вінничини. В напружених поєдинках наші хлопці вибороли чотири нагороди, дві з яких золоті.
ЗОЛОТО
60 кг - Максим Власюк
+92 кг Владислав Шилов
СРІБЛО
63,5 кг - Геннадій Масленніков
БРОНЗА
92 кг - Володимир Кушнір
В змаганнях також брали участь Тарас Головащенко та Іван Юренко.
Боксерів супроводжували головний тренер чоловічої збірної Вінницької області та клубу «Золота Рукавичка», ЗТУ Роман Вакалюк та суддя Олександр Вацек. Окрім того, спостерігав за поєдинками найперспективніших боксерів і старший тренер збірної команди України серед чоловіків до 22 років, вінничанин, ЗТУ Сергій Глущенко.