Вінничанин Владислав Кашеєв визнаний найкращим суддею України 2018 року


З 2017 року Федерація боксу України, за підтримки ювелірного дому «KIMBERLI», запровадила щорічну церемонію нагородження найкращих представників українського боксу. Аналізуючи виступи та роботу на різноманітних міжнародних та національних турнірах ФБУ обирає кращих та нагороджує їх, як в кращих традиціях світового спорту, іменними коштовними перстнями та іншими цінними відзнаками.

«Приємно відзначати те, що бокс в нашій державі закріпився у числі провідних видів спорту та продовжує приносити Україні нагороди з найбільших спортивних форумів світу. Цим самим ми не лише популяризуємо наш вид спорту, а й в черговий раз доводимо, що Україна потужна спортивна держава,зазначив президент ФБУ Володимир Продивус. – Вітаю переможців номінацій. Переконаний, що дане визнання слугуватиме поштовхом для їх подальшого професійного розвитку та підкорення нових вершин на міжнародних стартах».  

Підтримала ініціативу Федерації боксу України також й будівельна компанія «ORBI GROUP» та особисто генеральний директор «ORBI GROUP Україна», представник Наглядової ради ФБУ Давид Хаджишвілі. Переможці номінацій, а також призерки світової першості в Індії, отримали сертифікати на відпочинок у Грузії.

«Надзвичайно приємно, що компанія «ORBI GROUP» має честь відзначати найкращих представників українського боксу. Це велика честь для нас знати те, що ми також вносимо свій внесок у розвиток спорту,зазначив Давид Хаджишвілі.На сьогоднішній день бокс в Україні по праву вважають одним з найбільш масових видів спорту. Український боксу, як і компанія «Orbi Group», регулярно демонструють стрімкі темпи розвитку. Найкращі мають підтримувати найкращих. Прогнозовано, що головна ціль для Федерації боксу України є відбір та нагороди Олімпійських ігор 2020 року. Тому, сумісними зусиллями ми робитимемо усе необхідне та підтримуватимемо українських боксерів на шляху до цього. Переконаний, що наша компанія також запровадить гідні винагороди для медалістів та переможців Ігор у Токіо». 

Загалом 2018 рік став доволі насиченим для Федерації боксу України на різноманітні міжнародні турніри. І якщо для Національної чоловічої боксерської збірної робота у минулому році була зосереджена більше на міжнародних матчевих зустрічах та навчально-тренувальних зборах, то для всіх інших вікових груп календар був напрочуд насиченим.

Це саме стосувалося і головної жіночої команди країни, яка за один рік виступила на багатьох міжнародних турнірах найвищої категорії, а також взяла участь у Чемпіонаті Європи та світовій першості, яку приймала Індія. Варто відзначити, що виступили наші дівчата на вищеперерахованих стартах напрочуд вдало та закріпили результати минулого року двома срібними нагородами Чемпіонату світу. Володарками почесних других місць світової першості стали Ганна Охота (м. Горішні Плавні, Полтавська обл.) та киянка Марія Бова. Тому, прогнозовано, що боротьба у церемонії «Найкращого спортсмена року» прогнозовано розгорнулася між нашими дівчатами.

Варто також зазначити, що обирала найкращих Федерація боксу України шляхом електронного опитування усіх обласних Федерацій боксу. Окрім того свої кандидатури виносили також і представники Бюро ФБУ.

Таким чином, відповідно до результатів опитування абсолютну першість у голосуванні в номінації «Найкращий спортсмен року» здобула віце-чемпіонка світу 2018 року – ГАННА ОХОТА.

У номінації ж «Найкращий тренер року» було прогнозовано обрано особистого тренера Ганни Охоти – Олександра СЕРЕДНИЦЬКОГО

Щодо номінації «Найкращий суддя», то більшу кількість підтримки здобув вінничанин Владислав Оспанжанович КАШЕЄВ.