Тріумфальний виступ Олександра Ярового у Сербії


Днями у Сербії закінчився один з найбільш престижних міжнародних турнірів «Золота рукавичка Воєводини», який цього року зібрав неймовірно потужний склад. Загалом участь у змаганнях приймали 170 боксерів з 21 країни світу.

До складу молодіжної збірної України на ці змагання увійшов й лідер нашої команди у вазі до 63,5 кг., представник боксерського клубу «Золота рукавичка», вінничанин Олександр Яровий (тренер – Денис Осадчук)

Для Олександра жереб на цьогорічному турніру став справжнім випробуванням. Адже на шляху до фіналу наш боксер переміг представників: Казахстану, Індії, Швеції. Ну а у фінальному двобої наш боксер у запеклому поєдинку переміг діючого Чемпіона Азії з Індії.

«Без перебільшення, але це був дійсно яскравий виступ Олександра. Як найкраще мої слова підтверджують перемоги над такими потужними суперниками, які були на шляху Олександра до золотої нагороди. Загалом змагання пройшли на найвищому організаційному та змагальному рівнях. Цей турнір став черговим етапом підготовки до Чемпіонату світу, який стартує 16 листопада в Іспанії» - відзначив тренер чемпіона Денис Осадчук.