У Жмеринці відбувся боксерський турнір присвячений Дню фізичної культури та спорту


Днями у Жмеринці закінчились боксерські змагання присвячені Дню фізичної культури та спорту України. Участь у змаганнях приймали команди з Вінниці, Бершаді, Шаргороду, Іллінців, Бар, Могилів-Подільська та Стрижавки.

Змагання пройшли за підтримки Народного депутата України Ірини Борзової та голови військової Адміністрації Борзова Сергія. Варто також відзначити, що організація змагань змагалась Жмеринська федерація боксу на чолі з новообраним президентом Артемом Базюком та за сприяння Вінницької обласної Федерації боксу.

«Перші організовані змагання за мого головування у Жмеринці – це дійсно додаткова відповідальність. Тим паче організовувати змагання в такий складний для нашої країни час. Проте, переконаний в тому, що ми впорались та організували для нашого міста та усієї області справжнє свято спорту у День фізичної культури та спорту, – відзначив президент Жмеринської федерації боксу Артем Базюк. – Окрему подяку за підтримку наших змагань висловлюю Народному депутату України Ірині Борзовій та голові військової Адміністрації Сергію Борзову. Вдячний також і Вінницької обласній федерації за підтримку та допомогу. Ну і звичайно велика подяка нашим тренерам та боксерам, які подарували глядачам незабутні емоції від яскравих поєдинків. Переконаний в тому, що це був яскравий початок нашої подальшої роботи Жмеринської Федерації на благо українського боксу. Слава Україні і Слава українському боксу!».

Своїми враженнями від змагань поділився й старший тренер збірної України з боксу до 22 років та один з провідних тренерів Вінниччини Сергій Глущенко.

«Змагання дійсно пройшли на найвищому рівні і я вдячний голові Жмеринської федерації боксу за організацію даного заходу. Я переконаний в тому, що саме завдяки таким змаганням ми даємо можливість дітям розвиватись та як найкраще готуватись до подальших національних та міжнародних змагань. Хлопці дійсно показали характер та волю до перемоги. Бокс продовжує розвиватись і це напрочуд важливо. Ну і для нас тренерів подібні змагання дають можливість переглядати наших кращих вихованців у поєдинках з найсильнішими боксерами регіону. Тому ще раз велика подяка Артему Базюку та Федерації боксу Вінницької області за організацію змагань».

Також привітав переможців та призерів змагань президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса.

«Вітаю переможців та призерів боксерських змагань, яке приймало дійсно спортивне місто нашої області – Жмеринка. Я також вітаю новообраного президента Федерації боксу Жмеринського району Артема Базюка. Переконаний в тому, що це саме та людина, яка спроможна вивести бокс в районі на новий рівень та, звичайно ж, це й допомагатиме активно розвивати бокс в області загалом. Змагання пройшли на високому організаційному рівні і це дійсно підтверджує мої слова про примноження в майбутньому боксерських традицій району. Дуже прикро, що протягом останнього часу робота Федерації боксу Жмеринського району не велась належним чином, проте

ситуацію ми виправили та прикладемо сумісних зусиль аби надолужити згаяне в цьому питанні.

Переможцями змагань від команди м. Вінниця стали:

Козюк Євген, Карпенко Макар, Бочаров Давід, Барташевич Дмитро, Ботаян Давид, Тарасенко Олександр, Вертипорох Дмитро, Безносюк Іван, Каргальськов Дмитро, Мелешкін Тімур, Дуднік Гліб, Козаченко Віктор, Яречук Андрій, Розгуляєв Павло, Костюк Ілля, Фріз Федір, Сімчук Віктор.

Тренери: Фріз Федір Анатолійович, Глущенко Віталій Вікторович, Вацек Олександр В'ячеславович, Каргальськов Роман Олександрович, ЗТУ Глущенко Сергій Вікторович.

Переможці від команди Бершаді:

Бишевський Максим, Галій В'ячеслав, Резнік Ілля, Мартинов Денис, Дубницький Денис, Рівний Павло.
Тренер: Бишевський Сергій В'ячеславович.

Переможці від команди Іллінці:

Демчишин Андрій, Малюшко Владислав, Устимчук Руслян. Тренер: Дяченко Олег Васильович.

Переможці від команди Могилів-Подільський:

Воробйов Юрій, Чорнокнижний Дмитро, Городинський Ростислав.
Тренери: Чорнокнижний Віталій Володимирович, Чорнокнижний Олександр Володимирович.

Переможці від команди Бар:

Цвігун Вадим, Юдін Іван.
Тренер: Дуднік Олександр В'ячеславович.

Переможці від команди Шаргород:

Кришина Іван, Дідик Андрій, Горобець Костянтин, Кришина Артем. Тренер: Кочкін Руслан