Вінничани відправились на навчально-тренувальні збори


Представники Вінниччини відправились на навчально-тренувальні збори у складі збірних команд України. Після проведених зборів частина наших боксерів відправиться до Угорщини, де прийматимуть участь в міжнародному турнірі, який пройде з 25 липня до 6 серпня.

Збір у підготовці до міжнародного турніру в Угорщині проходив у Львові, де були представлені наступні боксери нашого регіону: Арсен Земнухов (вагова категорія 46 кг, представник спортивного клубу «Акцент»), Артем Марчук (вагова категорія 57 кг, представник боксерського клубу «Золота рукавичка») та Ілля Гнатюк (вагова категорія 60 кг, представник боксерського клубу «Золота рукавичка»).

Продовжують підготовку до ключових міжнародних стартів й представники чоловічої збірної України. З 21 липня по 6 серпня наша команда проводить черговий навчально-тренувальний збір у Конча-Заспі. У складі Національної збірної України проходять підготовку: Максим Власюк (боксерський клуб «Акцент»), Максим Жигаров (боксерський клуб «Золота рукавичка»), Ігор Ковтун (боксерський клуб «Золота рукавичка»), Геннадій Масленніков (боксерський клуб «Золота рукавичка») та Андрій Ісаков (ДЮСШ «Вінниця»).

«Не дивлячись на надзвичайно складний період для нашої держави наші спортсмени продовжують підготовку аби представляти нашу країну на високому міжнародному рівні, – зазначив віце-президент Федерації боксу Вінницької області Олександр Ревунов.Ми переконані, що наша країна має перемагати на усіх «фронтах». Ми маємо завдяки нашим перемогам на міжнародному рівні привертати ще більше уваги до нашої держави та демонструвати світу наскільки ми сильна та вольова нація. Як і попередні роки ми бачимо активний розвиток боксу на Вінничині. Наші боксери потужно представляли нашу державу в усіх вікових групах на найбільших міжнародних змаганнях. Цей рік не стане виключенням. Вінничани забезпечені усім необхидним і продовжать свою переможну ходу на міжнародній арені. Адже потенціал у наших хлопців просто неймовірний. Вдячний нашим боксерам, тренерам та усім тим хто допомагає нашим спортсменам рухатись вперед не зважаючи на усі складнощі».