Денис Осадчук: «Олександр Яровий – лідер збірної України і готується до Чемпіонату світу»


Олександр Яровий – діючий Чемпіон Європи 2022 року серед молоді. Золоту нагороду представник Вінниччини здобув на Континентальній першості у столиці Болгарії, Софії, у квітні поточного року. Нагадаємо, що титул Чемпіона Європи Олександр Яровий здобував також і у 2020 році на першості Континенту серед юніорів.

Крок за кроком Олександр Яровий йде до своєї мети разом з багаторічним наставником Денисом Осадчуком. В розмові з прес-службою ФБВО Денис Осадчук розповів, що наразі разом з Денисом активно готуються до світової першості на зборі у Тисовці.

Прогнозів щодо виступів на Чемпіонаті світу наставник Олександра не наважився дати. Проте запевнив, що Олександр буде у чудових кондиціях і гарантовано дасть бій провідним боксерам світу.

Варто відзначити, що Олександр Яровий завдяки своїм останнім здобуткам по праву входить до числа лідерів світового боксу у ваговій категорії до 63,5 кг. Саме в цій вазі Олександр здобув перемогу на Чемпіонаті Європи і тепер готується підтвердити свій високий клас й на Світовій першості, яка пройде в листопаді 2022 року у Іспанії.

«У підготовці до Чемпіонату світу ми виходимо на фінішну пряму. Наразі ми пройшли чудовий збір у складі збірної України у Тисовці. Це, якщо можна так сказати, перший з трьох-чотирьох заключних зборів нашої команди перед стартом Чемпіонату світу», - зазначив Денис Осадчук.

«Загалом результатами виконаної роботи у Тисовці я залишився повністю задоволений. Олександр Яровий набирає форму, повноцінно працює з командою аби до листопада вийти на пік форми та показати гідний бокс на світовій першості. Як я вже сказав попереду у нашої команди ще три-чотири навчально-тренувальні збори. В перервах між ними ми також прийматимемо участь й в міжнародних турнірах, який у нас заплановано також десь два-три, аби закріпляти нашу роботу в поєдинках. Одним словом виконуємо роботу згідно тренувального плану нашої команди».

«За попередньою інформацією наступний збір має відбутися у Конча-Заспі. По завершенню збору разом з командою ми вирушимо на міжнародний турнір до Сербії».

«Ну а далі рухатимемось по програмі збірної і прикладемо усіх зусиль аби гідно представити Україну на Чемпіонаті світу, який прийматиме в листопаді Іспанія».