Вінничанки здобувають срібло та золото жіночого Чемпіонату України 2019


Вінничанки здобувають дві нагороди за підсумками жіночого Чемпіонату України, який в ці дні проходить в Харкові. Відповідно до результатів проведених фінальних поєдинків, які відбулись 6 лютого, Дарія ЛЮБОЦЬКА стала чемпіон чемпіонкою України у віковій групі «молодь», а Марія МИНІВ здобула срібну нагороду у віковій групі «юніорки».

«Вітаю Марію та Дарію, а також особистих тренерів наших дівчат зі здобутими нагородами Чемпіонату України 2019 року, - зазначив віце-президент Федерації боксу Вінницької області Олександр Ревунов. -  Приємно також відзначити те, що відповідно до результатів національної першості, дівчата увійшли до складу збірних команд України і вже найближчим часом представлятимуть Вінниччину та захищатимуть кольори України вже на міжнародній арені. Ці результати є свідченням того, що завдяки своїм старанням та наполегливості можна досягти високих вершин у спорті. Переконаний, що у наших дівчат велике майбутнє у боксі».

До Вашої уваги також пропонується ознайомитись з усіма результатами фінальних поєдинків за 6 лютого. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.