Українці здобули чотири нагороди на Чемпіонаті Європи

Національна збірна України під керівництвом вінничанина Леоніда Лоївського завершила свій виступ на чемпіонаті Європи у Вірменії. Четверо наших боксерів стали бронзовими призерами цьогорічної Континентальної першості.
Отож, почесне третє місце у складі нашої команди посіли:
Дмитро Замотаєв (51 кг)
Юрій Шестак (60 кг)
Юрій Захарєєв (71 кг)
Іван Сапун (80 кг)