Українці здобули чотири нагороди на Чемпіонаті Європи


Національна збірна України під керівництвом вінничанина Леоніда Лоївського завершила свій виступ на чемпіонаті Європи у Вірменії. Четверо наших боксерів стали бронзовими призерами цьогорічної Континентальної першості.  

Отож, почесне третє місце у складі нашої команди посіли:

Дмитро Замотаєв (51 кг)

Юрій Шестак (60 кг)

Юрій Захарєєв (71 кг)

Іван Сапун  (80 кг)