П’ятеро вінничан пройшли до медального заліку Чемпіонату України до 22 років

В ці дні у Тернополі проходить Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок, який є відбірковим етапом у формуванні збірної команди України на Чемпіонат Європи з боксу U-22, яка відбудеться в березні поточного року.
За результатами попередніх змагальних днів до півфінальної стадії змагань вдалося пройти п’ятьом представникам Вінницької області, які вже 28 січня проведуть поєдинки за вихід до фінальної стадії змагань.
Отож, я півфіналах ми вболіватимемо за:
Вагова категорія 51 кг - Федір ФРИЗ
Вагова категорія 57 кг - Максим ВЛАСЮК
Вагова категорія 60 кг - Максим ЖИГАРОВ
Вагова категорія 63,5 кг - Ігор КОВТУН
Вагова категорія 86 кг - Владислав БАЛАНЮК
Нагадаємо, що півфінальні поєдинки Чемпіонату України до 22 років відбудуться 28 січня. Початок о 12:00.
Вашій увазі також пропонується ознайомитись з детальними результатами поєдинків за 26 січня. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.