Федерація боксу Вінницької області підбила підсумки 2021 року


Федерація боксу Вінницької області підбила підсумки 2021 року. В рамках церемонії нагородження були відзначені боксери, тренери, ветерани боксу Вінниччини та функціонери.

Загалом на церемонії нагородження були відзначені понад 64 лауреати, які отримали премії, пам’ятні відзнаки та коштовні подарунки від ювелірного дому DIADEMA.

«Ми пишаємось тими людьми, які пліч-о-пліч з нами розвивають бокс у Вінницькій області. Вдвічі приємніше, що з кожним роком цей список лауреатів розширюється. А це означає, що у Вінницькій області все розвивається належним чином. В цьому році нам дійсно є чим пишатися. Наші боксери здобували вкрай важливі перемоги як на національних, так і міжнародних змаганнях, професійних рингах, а також брали участь у світовій першості серед чоловіків. Надалі наша мета незмінна – це Олімпійські Ігри», - відзначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса.

А пишатися цього року Федерації боксу Вінницької області дійсно є чим. Наші боксери ставали переможцями та призерами Чемпіонатів і Кубків України в усіх вікових групах. Також цього року Вінниччина отримала й Чемпіона України серед чоловіків, яким став 19-ти річний Максим Жигаров, який згодом представляв Україну й на дорослому Чемпіонаті світу.

Яскраво виступали наші боксери й на професійному ринзі. Хороший рівень боксу продемонстрував Тарас Головащенко. Впевнено крокує по рейтингу й Андрій Ісаков, який за підсумками восьми проведених поєдинків посів 268 сходинку с 1700 учасників своєї вагової категорії за даними авторитетного ресурсу BOXREC. Яскраве повернення на професійний ринг оформив Роман Головащенко, який після дворічної перерви повернувся у ринг та наприкінці року здобув Чемпіонський пояс по версії UBO. Ну і звичайно неймовірного прориву вдалося досягти Сергію Богачуку, який вже посідає сьому сходинку у рейтингу однієї з найпрестижніших Всесвітніх боксерських організацій WBC.

«Підбиття підсумків року – це чудова можливість в черговий раз відзначити усіх тих, хто допомагав усім нам йти до здобуття важливих спортивних результатів у 2021 році. Пишаємося нашими спортсменами і тренерами, які проявили якнайкраще, але не забуваємо і про наших ветеранів та інших людей, які вклали свою частку у розвиток нашої спільної справи», - повідомив віце-президент обласної Федерації Олександр Ревунов.

Відзначив важливість здобутків вінницьких боксерів й Голова комітету фізичної культури та спорту Вінницької міської Ради Сергій Краєвський. У свої промові Сергій Станіславович відзначив, що саме бокс є одним з ключових видів спорту, який прославляє наше місто на національній та міжнародній аренах.

«Ваші результати – це гордість міста. Ваша праця самовіддана і ми дійсно пишаємось вами. Дуже приємно, що федерація боксу Вінницької області разом з міським та обласним спорткомітетом, боксерами та тренерами будуємо потужний робочий механізм, який дає результат вже протягом багатьох років. Далі тільки вперед і мріємо побачити наших боксерів на п’єдесталі Олімпійських ігор».