Власюк та Ковтун вирушили до Узбекистану


В ці дні збірна України з боксу до 22-х років знаходиться в Узбекистані, в місті Янгіабад, Ташкентської області, де тренується разом з місцевими боксерами. Узбекистан на зборах представлений своїм найсильнішим складом. Разом з українцями до найближчих стартів готуються чемпіони Азії й світу, в зборах приймає участь і олімпійський чемпіон 2021 року Бохадир Жалолов. Вже зовсім скоро команда відправиться на чемпіонат Азії.

Приємно відзначити, що серед нашої команди є й двоє представників Вінницької області, а саме: Максим Власюк та Ігор Ковтун. Варто також відзначити, що збірну України до 22 років очолює вінничанин Сергій Глущенко. 

«Тут присутній дуже бойовий дух та особливе повітря. Ми знаходимося в горах. В Україні в хлопців було б багато спокуси -  інтернет, ресторани. Тут цього немає. Усі займаються спортом. У місті, де ми проживаємо, всі займаються боксом 24/7. Я вражений! В нас дуже щільний тренувальний план.  Наприклад, сьогодні в нас була зарядка та спаринги 6 раундів.Зарядка триває трохи більше години. Спаринги теж приносять чимало користі! Тут зовсім інша школа боксу. Узбеки налаштовані дуже серйозно. Всі працюють в повну силу! Нашим хлопцям такий темп подобається. Всі дуже задоволені. Вважаю, що завдяки таким зборам ми підіймаємо наш бокс на новий щабель!» - відзначив начальник команди Олександр Васюк. 

Загалом збірна України в Узбекистані представлена наступним складом: 

Владислав Стась (54 кг) Кіровоградська обл.

Максим Галінічев (54 кг) Херсонська обл.

Максим Власюк (57 кг) Вінницька обл.

Тарас Бондарчук (60 кг) Київська обл.

Ігор Ковтун (63.500) Вінницька обл.

Максим Молодан (67 кг) Одеська обл.

Вадим Клим (67 кг) Чернівецька обл.

Микита Алістратов (71 кг) Чернівецька обл.

Ілля Тогобицький (75 кг) Харківська обл.

Іван Сапун (80 кг) м. Київ

Богдан Градов (86 кг) Львівська обл.

Віталій Стальченко (92 кг) Дніпропетровська обл.

Кирило Стоянчев (92+кг) Харківська обл.

Старший тренер збірної України до 22 років – Сергій Глущенко

Тренер-лікар – Максим Масляний

Начальник команди – Олександр Васюк

Тренери: Андрій Гончар, Анатолій Видута