Три нагороди здобули вінничани на Чемпіонаті України серед студентів

З 27 по 31 жовтня у Києві проходив Чемпіонат України з боксу серед студентів. У боротьбі за нагороди взяли участь 129 боксерів з 18 областей та м. Києва.
Приємно відзначити, що серед призерів змагань є й представники Вінницької області, які за підсумками змагань здобули три нагороди, серед яких:
ЗОЛОТО:
Вагова категорія 48 кг – Ярослав КЛІТИНСЬКИЙ
Вагова категорія 60 кг – Максим ВЛАСЮК
СРІБЛО:
Вагова категорія 60 кг – Ілля СУСЛОВ