В Сербії продовжується боротьба за світову першість


В ці дні у Сербії проходить Чемпіонат світу з боксу серед чоловіків, який зібрав цього року понад 500 учасників. Приємно також відзначити, що боротьбу за нагороди світової першості продовжують і представники Національної збірної України.

Загалом на змаганнях визначені вже фактично всі чвертьфіналісти і вже сьогодні ми станемо свідками заключних поєдинків 1/8 стадії змагань.

Варто відзначити, що серед українців до 1/4 вдалося вийти на даний момент одному боксеру. Ним став лідер Національної збірної у вазі до 71 кг, одесит – Юрій ЗАХАРЄЄВ.

Проте, боротьбу за вихід до чвертьфіналів продовжують також ще четверо представників нашої команди. Вже сьогодні ми вболіватимемо за: Дениса Песоцького (вагова категорія 63,5 кг), Віктора Петрова (вагова категорія 67 кг), Івана Папакіна (вагова категорія 75 кг) та Богдана Толмачова (вагова категорія 80 кг).

Нагадаємо, що виступи на змаганнях припинив лідер збірної України у вазі до 60 кг, вінничанин Максим Жигаров, який у другому колі змагань поступився представникові Киргизстану.

Ну а тим часом пропонуємо вам ознайомитись з оновленими графіками світової першості. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.