Федерація боксу Вінницької області нагородила призерів Чемпіонату України


Керівництво Федерації боксу Вінницької області відзначило боксерів та їх наставників грошовими преміями за підсумками виступів нашої команди на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків.

Нагадаємо, національна першість з боксу проходила в вересні поточного у Одесі. За підсумками змагань боксери вінницької області увійшли до ТОП-5 найкращих команд змагань.

В активі нашої команди:

ЗОЛОТО:

Вагова категорія 60 кг – Максим ЖИГАРОВ

СРІБЛО:

Вагова категорія 75 кг – Олексій ТОКАРЧУК

Вагова категорія 86 кг – Андрій ІСАКОВ

БРОНЗА:

Вагова категорія 57 кг – Максим ВЛАСЮК

Вагова категорія 63,5 кг – Ігор КОВТУН

«Чудовий результат показали наші боксери на Чемпіонаті України не залишився поза увагою керівництва Федерації боксу Вінницької області, як, до слова, і усі інші здобутки наших боксерів на національній та міжнародній арені. Тому і після чемпіонату України в Одесі відзначили призерів змагань та їх тренерів грошовими преміями, - відзначив віце-президент ФБВО Олександр Ревунов. – Загалом хочу відзначити, що наша команда показала гідний результат, адже у підсумками ми увійшли до ТОП-3 за загальною кількістю здобутих нагород та до ТОП-5 найсильніших команд за якістю здобутих медалей. Тому в черговий раз вітаю нашу команду та бажаю нашим боксерам успішно підготуватися до виступів на світовій першості, яка відбудеться наприкінці року в Сербії».