Богачук здобув чергову дострокову перемогу


У головній події вечора український нокаутер Сергій Богачук (20-1, 20 KO) в ліміті середньої ваги (до 72,6 кг) побив американця нігерійського походження лівшу Рафаеля Ігбокве (16-3, 7 КО).

Фаворит зайняв центр рингу, але встановити зручну дистанцію не виходило. Ігбокве непогано реалізовував джеби, рухався, провалював українця. У кінцівці раунду американець не витримав запропонований темп, був змушений ховатися в клінчі.

У 2-й трихвилинці Ігбокве і зовсім почав боксувати першим номером і навіть відзначився яскравим лівим хуком, але незабаром віддав ініціативу, а ближче до гонгу і зовсім відверто виживав. Богачук зробив ставку на двієчки з дистанції, а в ближньому бою класно пробивав хуки по корпусу і апперкоти. 3-й раунд українець завершив яскравим правим кросом. Варто відзначити, що Ігбокве відмінно тримає удар - раніше у нього не було дострокових поразок.

Односторонній бій пройшов 4-ю і 5-ю трихвилинки, після чого рефері відправився в кут Андердог і натякнув на те, що їх боєць пропускає занадто багато ударів. На той час облияяа Ігбокве рясно прикрашали гематоми і розсічення. Американець спробував переламати хід бою в 6-му раунді, але безуспішно. За кілька секунд до гонгу рефері зупинив бій. Коли Ігбокве взявся нагадувати, третій в рингу пояснив, що отримав сигнал з його кута.

Богачук ТКО 6. Є двадцята дострокова перемога!

 

 

 

 

За матеріалами vringe.com