5 чвертьфіналистів та Ісаков у півфіналі: підсумки двох попередніх днів ЧУ


В ці дні у місті Одеса проходить головний внутрішній старт року – Чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Саме за результатами цьогорічного розіграшу змагань буде сформований склад збірної України, який представить нашу країну на світовій першості у Сербії, яка відбудеться у листопаді поточного року.

Варто відзначити, що за результатами двох стартових днів до чвертьфіналів національної першості вийшли п’ятеро представників збірної команди Винницької області, а саме:

Вагова категорія 57 кг:

Максим Власюк (Вінницька область), який у півфіналі зустрінеться з представником Івано-Франківської області Олександром Соломенніковим.

Вагова категорія 60 кг:

Олександр Железняк (Вінницька область), який у поєдинку за медаль проведе бій проти Чемпіона Європи 2017 року Юрія Шестака (Харківська область).

Вагова категорія 60 кг:

Максим Жигаров (Вінницька область), який у чвертьфіналі проведе бій проти Нікіти Дінєєва з Києва.

Вагова ктаегорія 63,5 кг:

Ігор Ковтун (Вінницька область), який проведе «медальний» бій з Владиславом В’язовиком з Чернігівської області.

Вагова категорія 75 кг:

Олексій Токарчук (Вінніцька область), який у чвертьфіналі боксуватиме проти представника Миколаївської області Адема Набієва.

Варто відзначити, що чвертьфінальні поєдинки відбудуться сьогодні, 9 вересня.

Також варто відзначити, що наша команда гарантувала собі нагороди у ваговій категорії до 86 кг, в якій виступає діючий Чемпіон Кубку України – Андрій Ісаков. Свій півфінальний поєдинок Андрій проведе 10 вересня. Суперником нашого боксера по ½ стадії змагань буде Роман Васютін з Харкова.