Вінничани дізнались суперників по Чемпіонату України


З 7-го по 11 вересня в Одесі проходитиме головні національні змагання 2021 року - Чемпіонат України серед чоловіків. Змагання зібрали найсильніших боксерів нашої держави, які й розіграють між собою головні нагороди змагань. Окрім того, саме за результатами Чемпіонату України буде сформована збірна України, яка представлятиме нашу державу на світовій першості в Сербії.

Вашій увазі пропонується ознайомитись з результатами жеребкування, а також завантажити склад пар першого змагального дня.

Варто відзначити, що в рамках поєдинків за 7 вересня на ринзі ми побачимо образу четверо наших боксерів.

В шостій парі денної програми змагань, яка розпочнеться о 12:00, боксуватиме лідер нашої команди Андрій Ісаков проти також вінничанина Владислава Баланюка.

В третій парі вечірньої програми на ринзі ми побачимо в ринзі Олексія Токарчука, який проведе дебютний бій на змаганнях проти Олега Шитого з Києва.

Ну і завершати сьогоднішню програму змагань для наших боксерів суперважковаговик Іван Юренко, який зустрінеться в заключній 11-й парі вечірньої програми з Станіславом Хмільковським з Івано-Франківської області.