Вінничанин Леонід Лоївський нагороджений Орденом "За заслуги" III ступеня


Головний тренер Національної збірної України, вінничанин Леонід Лоївський нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня за підсумками виступів нашої команди на Олімпійських іграх у Токіо.

Нагадаємо, чоловіча збірна України була представлена на Олімпійському боксерському турніри у чотирьох вагових категоріях.

Єдину медаль для нашої команди здобув лідер світового рейтингу у вазі до 75 кг – Олександр Хижняк, який став віце-чемпіоном Ігор.

Відзначення державними нагородами відбулось в офісі Президента України 17 жовтня.

В рамках зустрічі Глава Держави привітав олімпійців з успішним виступом на іграх, де вони здобули 19 нагород.

«Ви своєю великою працею заробили таку кількість медалей. Я розумію, як складно готуватися до Олімпіади в час пандемії COVID-19. Ви всі – молодці, ви перемогли. Перемогли COVID, здолали відстань до цієї Олімпіади. А ми вас дуже підтримували», – наголосив Володимир Зеленський.

За його словами, нині держава опікується питаннями створення спортивної інфраструктури, посилює увагу до потреб спортсменів і тренерів.

«Ви це відчуєте. Ми побудуємо інфраструктуру, якій заздритимуть інші збірні. Україна буде гідно підтримувати наших великих спортсменів», – заявив Глава держави.

Крім того, Президент порушив питання щодо створення умов для повернення в Україну сильних тренерів, які зараз готують спортсменів для інших держав, а також для залучення іноземних фахівців.

Володимир Зеленський розповів, що у вересні, під час візиту в Україну президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха буде представлена національна програма розвитку спортивної інфраструктури.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт додав, що українські спортсмени можуть відверто говорити про наявні проблеми, і запевнив, що керівництво українського спорту робитиме все для їхнього розв'язання.

«Ви всі – герої України. Тому що ви з тренерами зробили все можливе, щоб привезти 19 нагород. Повірте мені, це немало», – наголосив Вадим Гутцайт.

Під час зустрічі Володимир Зеленський також вручив державні нагороди атлетам, які завоювали золоті, срібні та бронзові медалі на Олімпіаді-2020, та їхнім тренерам.

Як повідомлялось вище серед відзначених тренерів був й представник Вінниччини, головний тренер Національної збірної – Леонід Лоївський, який був відзначений Орденом «За заслуги» III ступеня.