Кубок України: Перше місце Ісакова та срібло Власюка

З 26 липня по 1 серпня у Маріуполі проходив Кубок України серед чоловіків – 53-й Меморіал Макара Мазая. В одному з найпрестижніших всеукраїнських турнірів брали участь 126 боксерів з усіх регіонів держави. Місцем проведення змагань став оновлений СК «Іллічівець».

За результатами напружених змагальних днів переможцем та призерами Кубку України стали:

ЗОЛОТО:

Вагова категорія 86 кг – Андрій ІСАКОВ

СРІБЛО:

Вагова категорія 57 кг - Максим ВЛАСЮК

«Доволі непоганий результат, який дає нам надії сподіватися на не менш вдалі виступи й на найближчому Чемпіонаті України, який прийматиме на початку вересня Одеса, - зазначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. - Хлопці показали бокс високого рівня та отримали чудову бойову практику напередодні головного старту поточного року за результатами якого формуватиметься головна команда країни. Окрім того ми отримали чимало необхідної інформації щодо наших боксерів, їх функціонального стану… Таким чином час дозволяє нам внести певні корективи та рухатися далі. Вдячний усім тренерам, спортсменам та усім хто приймав участь у підготовці наших хлопців. Так тримати».