Вінничани виступлять на Кубку України в Маріуполі


В максимально бойовому складі збірна команда Вінницької області буде представлена на Кубку України з боксу серед чоловіків, який пройде з 26 липня по 1 серпня в Маріуполі.

Турнір стане першим змаганням з боксу всеукраїнського рівня серед елітних спортсменів, на якому впроваджені нові вагові категорії, відповідно до змін, прийнятих Радою директорів AIBA. Нагадуємо оновлений перелік з 13 вагових категорій: 48 кг, 51 кг, 54 кг, 57 кг, 60 кг, 63,5 кг, 67 кг, 71 кг, 75 кг, 80 кг, 86 кг, 92 кг, +92 кг.

На змагання з'їдуться близько сотні провідних українських боксерів з усіх куточків країни. В тому числі і наші провідні боксери, серед яких:

Вагова категорія 57 кг: Максим ВЛАСЮК

Вагова категорія 63.5 кг: Максим ЖИГАРОВ

Вагова категорія 63.5 кг: Ігор КОВТУН

Вагова категорія 67 кг: Ростислав ТОДОЩЕНКО

Вагова категорія 75 кг: Андрій СПОДАН

Вагова категорія 80 кг: Владислав МИХАЙЛОВ

Вагова категорія 86 кг: Андрій ІСАКОВ

Вагова категорія 86 кг: Владислав БАЛАНЮК

Вагова категорія 86 кг: Георгі ШЕКІЛАДЗЕ

Вагова категорія +92 кг: Іван ЮРЕНКО

Старший тренер чоловічої збірної - Роман Вакалюк

«Кубок України надзвичайно важливий старт для нас в рамках підготовки до Чемпіонату України серед чоловіків, який прийматиме Одеса в вересні поточного року, - зазначив віце-президент Федерації боксу Вінницької області Олександр Ревунов. – До Кубку України ми готувались у посиленому режимі. Наші боксери взяли участь в навчально тренувальних зборах, а також пройшли через міжнародну матчеву зустріч проти команди з Чехії, яку ми провели декілька тижнів тому у Чехії. Відверто скажу, що склад нашої команди на Кубок України мене дуже обнадіює, готовність в команді бойова, хлопці налаштовані позитивно, тому ми розраховуємо на нагороди»

Головним суддею турніру буде Микола Каракулов - суддя міжнародної категорії AIBA.