Перші поразки українських боксерів у Токіо


У суботу, 24 липня в рамках XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо стартував боксерський турнір, який триватиме до 8 серпня. Протягом більш ніж двох тижнів 289 боксерів з 80 країн мають провести 276 поєдинків.

Учасником першого дня змагань став капітан чоловічої збірної України Микола Буценко у ваговій категорії 57 кг. На жаль, наш досвідчений спортсмен, для якого ці Ігри стали другими у кар’єрі, поступився в 1/16 фіналу своєму супернику - Жану Кайседо-Пачіто з Еквадору. Перший раунд був за еквадорцем, у другому раунді Микола взяв впевнений реванш, зрівнявши суддівські бали – 19-19. Але третя, вирішальна трихвилинка виявилася все ж не на користь українського бійця: поразка роздільним рішенням суддів (2:3).

Також поразки у першому колі змагань зазнав харків'янин Ярослав Харциз. Варто відзначити, що у поєдинку проти дуже досвідченого Джавіда Челебієва (Азербайджан) Ярослав виклався на повну. Бій став справжньою "зарубою" і протистоянням двох характерів. На жаль, одностайним рішенням суддів перемогу здобув представник Азербайджану.

Нагадаємо, що надалі на токійському ринзі боксуватимуть Анна Лисенко, Олександр Хижняк та важковаговик Цотне Рогава.