Вінничани перемогли команду Чехії в рамках матчевої зустрічі


Першого та другого липня у Вінниці проходила міжнародна матчеву зустріч з боксу - «Бокс над Бугом». Змагалися команди з Вінниці та Чехії. Турнір був присвячений Дню тренера, свято започатковане президентом України у 2021 році.

Головним суддею змагань виступив – майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Владислав Кашеєв. Головним секретарем змагань – Заслужений тренер України Микола Маньковський.  

«Такі змагання − це гарна можливість для обміну досвідом та зміцнення дружніх стосунків між міжнародними боксерськими школами. Нам цікаво позмагатися із спортсменами з Європи. Змагання проходили на встановленому минулого року сучасному ринзі із накриттям на відкритому повітрі на території муніципальної дитячо-юнацької спортивної школи №2. Такі ринги є ексклюзивними та дуже популярні у теплу пору року. І ринг, і накриття над ним  були зроблені на умовах  співфінансування Вінницької міської ради, мецената Олександра Яковенко та федерації боксу Вінницької області. Вдячний організаторам та, звичайно ж, спортсменам за яскраві та безкомпромісні поєдинки», - розповів голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський. 

Головний тренер команди з Чехії Василь Іларіонов відзначив, що їхня збірна приїхала до Вінниці переймати досвід. 

«У нас зараз зміна поколінь, молоді спортсмени ще недосвідчені. Однак ми виходимо на міжнародний рівень.  У нашій країні бокс  не такий популярний вид спорту, як на Україні. Саме тому ми приїхали переймати досвід до вас. Ми у Вінниці вже вдруге. Це дуже гарне, спортивне та красиве місто, привітні люди. Для нас це безцінний досвід. Вдячний усім організаторам змагань за чудово проведену матчеву зустріч», - каже Василь Іларіонов. 

«Статус зустрічі був, безумовно, товариський. Проте, я радий тому, що наші боксери проявили характер, бійцівські якості та здобули впевнену перемогу у матчевій зустрічі з командою Чехії, - відзначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. – Наразі ми готуємось до чемпіонату України та виступах на інших національних та міжнародних змаганнях. Тому, подібні матчеві зустрічі є вкрай необхідними для якісної підготовки наших боксерів. Я вдячний спортивному комітету Вінницької міської Ради та усім тим хто долучився до організації. Вдячний і глядачам, які підтримали наших боксерів на шляху до перемог».

Усі учасники товариської  зустрічі отримали цінні призи та грошові премії.