Василь Музика та 25 інших спеціалістів успішно склали іспит на 1 тренерську зірку AIBA


з 11-го по 17 червня у Львові пройшли тренерські курси, метою яких є підвищення кваліфікації та отримання  українськими спеціалістами ліцензій рівня однієї зірки AIBA.

Інструктором курсу був член Тренерської комісії AIBA Адам Кусіор. В рамках даних курсів українські тренери пройшли теоретичну та практичну програму, по завершенню якої склали письмовий та усний екзамени. Усі результати тестувань були надіслані до центрального офісу Міжнародної боксерської асоціації.

Цієї суботи на адресу ФБУ надійшов лист від голови Тренерського комітету AIBA Ервіна Каде, в якому повідомляється про те, що 26 тренерів успішно пройшли курси та за підсумком семінару отримують ліцензію рівня 1 зірки. Це – Вінничанин ВАСИЛЬ МУЗИКА, Роман Шкарупа, Денис Густодим, Едуард Савельєв, Віталій Воловик, Артем Гудін, Антон Коссе, Вадим Саласенко, Андрій Сальва, Іван Бабой, Андрій Бочкур, Генадій Горбатенко, Олександр Шепелюк, Віталій Галімурка, Олександр Улановський, Артем Макогоненко, Абель Хачатрян, Руслан Абрамов, Віктор Цехмейстр, Олександр Саленко, Володимир Сівченко, Володимир Осипчук, Костянтин Гожий, Денис Шалашень, Олександр Міхальов, Ігор Сидоренко.

Важливо відзначити, що отримання ліцензій міжнародного зразка AIBA дозволяє вітчизняним тренерам працювати та секундувати на найкрупніших змаганнях –  Чемпіонатах світу та Європи, та багатьох інших турнірах.

«Беззаперечно, семінар, який був проведений у Львові, дав дуже багато всім його учасникам, вважає Василь Музика. Ми отримали багато нової цікавої інформації щодо правил, нововведень у системі проведення змагань, почерпнули багато інформації щодо теорії та практики нашого виду спорту та, звичайно ж, успішно склали іспити на одну трененрську зірку AIBA. Для кожного з нас це важливий крок вперед у нашому непростому ремеслі».