Вінничани потужно виступили на престижному Всеукраїнському турнірі


Днями у Залізному Порті (Херсонська область) закінчився престижний Всеукраїнський турнір присвячений зіркам Лондонської Олімпіади, який започаткувала Федерація боксу Херсонської області.

За інформацією організаторів турнір має таку незвичну назву, тому що ці змагання присвячені спортсменам, які є прикладом для юних боксерів та символом українського боксу загалом.

Участь у цьогорічному розіграші змагань взяли участь юнаки та дівчата з 17 регіонів України. В тому числі в змаганнях приймали участь й понад 20 боксерів з Вінницької області. Вінницю представляли спортсмени з шкіл ДЮСШ ВІННИЦЯ та КЗ ВОК ДЮСШ.

За результатами проведених поєдинків переможцями та призерами змагань у складі нашої команди стали:

ЗОЛОТО:

Гуменюк Данило 2008р.

Варто також відзначити, що саме Данило Гуменюк був нагороджений організаторами спеціальним кубком «За кращу техніку».

Логиш Ігор 2009 р.н.

Козадаєв Андрій 2009 р.н.

Точенюк Артем 2009 р.н.

Гнатюк Ілля 2007 р.н.

Козаченко Віктор 2009 р.н.

СРІБЛО:

Поліщук Петро 2010 р.н.

Луценко Олександр 2010 р.н.

Сокол Денис 2009 р.н.

Чуйко Олександр 2008 р.н.

Розгуляєв Павло 2007 р.н.

Кутняк Роман 2006 р.н.

Точенюк Констянтин 2007 р.н.

Шамалюк Матвій 2004 р.н.

«В першу чергу хочу відзначити Федерацію боксу Херсонської області за чудову організацію змагань. Приємно, що в багатьох вагових категоріях приймали участь діючі призери та чемпіони України, а також медалісти Континентальної першості, - відзначив тренер Дмитро Терещук.Дуже приємно, що на фоні високої конкурентної боротьби наші боксери показали високий рівень боксу, що дозволило здобути нам таку велику кількість нагород. Загалом хочу відзначити, що підготовка наших боксерів йде за планом і саме завдяки таким змаганням ми підійматимемо майстерність наших юнаків у підготовці до головних стартів сезону».