Могилів-Подільський провів відкритий Чемпіонат міста з боксу


Цими вихідними в спортивному залі боксу Могилів - Подільської ДЮСШ проходив відкритий чемпіонат міста з боксу присвячений пам'яті Миколи Мальованого, колишньому начальнику комітету з питань фізичної культури та спорту міської ради, який пропрацював на посаді 15 років, та трагічно загинув в цей день 2004 року. На змаганнях був присутній і син - Юрій Мальований, який виступив меценатом даних змагань.

На офіційному відкритті змагань був присутній міський голова Геннадій Глухманюк, депутат Обласної ради Андрій Рудович, заступник міського голови Михайло Слободянюк, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Дмитро Савков, депутати міської ради та відомі діячі фізичної культури та спорту у місті.

З моменту проведення останніх змагань з боксу у нашому місті пройшло рівно півтора року, так як були заборонені усі масові заходи під час пандемії COVID 19, але з полегшенням умов карантину організували змагання, і це було справжнє спортивне свято для юних спортсменів.

В змаганнях приймало участь 42 боксери з шести команд: команда вихованців Могилів-Подільської ДЮСШ, СК «У-ВЕЙ», дві команди з міста Немирів, м. Вінниця та м. Стрижавка.

Перше загальнокомандне місце по медальному заліку посіла команда Могилів-Подільської ДЮСШ виборовши одинадцять перших місць і переможцями в своїх вікових та вагових категоріях стали: Костянтин Ошовський, Назар Сметюк, Юрій Воробйов, Тимофій Телішевський, Олександр Чорнокнижний, Сергій Сольвар, Сергій Пшемиський, Данило Созанський, Ростислав Городинський, Василь Керичишен та Леонід Сівніцький. Від команди СК «У-ВЕЙ» Могилів-Подільський, перші місця здобули Володимир Іванічев та Назар Марусяк. Вінницька команда здобули чотири перших місця, команда Немирова - три перших місця, та команда Стрижавки - два переможця.

Спортсмени були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками, грошовими преміями та кубками кращим боксерам турніру від Могилів-Подільської міської ради, Боксерського клубу "Могилів-Подільський" та спонсорів змагань.

В загалом, турнір пройшов на належному рівні та від збірної команди м. Могилева-Подільського є кого відбирати на обласні та всеукраїнські змагання. Отож побажаємо нашим боксерам успіхів та перемог в майбутніх поєдинках.