Два срібла та бронзу здобули наші боксери на Чемпіонаті України серед юнаків


25 травня, у місті Білгород-Дністровський (Одеська область) завершився Чемпіонат України з боксу серед юнаків. Змагання проходили з 18 травня, у них взяли участь 236 спортсменів майже з усіх регіонів нашої країни.

За підсумком чемпіонату буде складена збірна України, яка візьме участь у першості Європи серед юнаків та дівчат. Відзначимо, що континентальний чемпіонат відбудеться у серпні цього року в Боснії і Герцеговині.

У командному заліку Чемпіонату України впевнену перемогу здобула збірна Одеської області, у скарбничці якої 6 золотих та 2 бронзові нагороди.

Збірна ж команда Вінницької області здобула три нагороди, серед яких два срібла та одна бронзова медалі. Їх володарями стали:

Срібло:

Вагова категорія 54 кг – Ілля ГНАТЮК

Вагова категорія 57 кг – Олег МУСІЄНКО

Бронза:

Вагова категорія 75 кг – Ілля МАРЦЕНЮК

«За результатами змагань збірна Вінницької області увійшла до ТОП-8 підсумкового медального заліку змагань з 16 команд учасниць, - відзначив віце-президент Федерації боксу Вінницької області Олександр Ревунов. – Загалом, вважаю, що це досить непоганий результат, а тим паче троє представників Вінницької області увійшли до складу юніорської збірної України. Здобутий результат демонструє лише те, що нам є над чим працювати та куди розвиватись. Таким чином на найближчій тренерській нараді відзначимо призерів Національної першості, розберемо помилки та окреслимо плани на найближче майбутнє. Одним словом – продовжуємо активно працювати!»

До вашої уваги – результати фінальних боїв за 25 травня, повний перелік переможців та призерів Чемпіонату України, підсумковий командний залік, турнірні графіки та інша цікава статистика. Для завантаження файлів перейдіть за посиланнями.