Вінничани розпочинають боротьбу на Чемпіонаті України

У місті Білгород-Дністровський (Одеська область) розпочинається Чемпіонат України з боксу серед юнаків-2021, що проходитиме з 18-го по 25 травня.
Протягом тижня 236 спортсменів юнацької вікової групи змагатимуться за медалі у 16 вагових категоріях. Серед них і дев’ятеро представників Вінниччини, а саме:
Вагова категорія 42 кг – Максим Чекін
Вагова категорія 44 кг – Захар Коцюр
Вагова категорія 46 кг – Максим Шульга
Вагова категорія 54 кг – Ілля Гнатюк
Вагова категорія 57 кг – Олег Мусієнко
Вагова категорія 70 кг – Євген Бабчинський
Вагова категорія 75 кг – Ілля Марценюк
Вагова категорія 80 кг – Костянтин Точенюк
Вагова категорія 80 кг – Юрій Тушевський
«Бажаю успіхів нашим боксерам та тренерському складу на чемпіонаті України в Білгород-Дністровському, - зазначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. - За підсумками змагань буде сформований склад збірної України, яка візьме участь у Чемпіонаті Європи. Тому, я покладаю великі сподівання, що континентальній першості нашу державу представлятимуть й представники Вінниччини. Традиційно у юнацькій віковій групі ми показуємо непогані результати. Сподіваюсь, що цей рік не стане виключенням».
Відзначимо, що європейська першість відбудеться у серпні в Боснії і Герцеговині.
До вашої уваги - турнірні графіки Чемпіонату України серед юнаків. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.