Вінничани розпочинають боротьбу на Чемпіонаті України


У місті Білгород-Дністровський (Одеська область) розпочинається Чемпіонат України з боксу серед юнаків-2021, що проходитиме з 18-го по 25 травня.

Протягом тижня 236 спортсменів юнацької вікової групи змагатимуться за медалі у 16 вагових категоріях. Серед них і дев’ятеро представників Вінниччини, а саме:

Вагова категорія 42 кг – Максим Чекін

Вагова категорія 44 кг – Захар Коцюр

Вагова категорія 46 кг – Максим Шульга

Вагова категорія 54 кг – Ілля Гнатюк

Вагова категорія 57 кг – Олег Мусієнко

Вагова категорія 70 кг – Євген Бабчинський

Вагова категорія 75 кг – Ілля Марценюк

Вагова категорія 80 кг – Костянтин Точенюк

Вагова категорія 80 кг – Юрій Тушевський

«Бажаю успіхів нашим боксерам та тренерському складу на чемпіонаті України в Білгород-Дністровському, - зазначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. - За підсумками змагань буде сформований склад збірної України, яка візьме участь у Чемпіонаті Європи. Тому, я покладаю великі сподівання, що континентальній першості нашу державу представлятимуть й представники Вінниччини. Традиційно у юнацькій віковій групі ми показуємо непогані результати. Сподіваюсь, що цей рік не стане виключенням».  

Відзначимо, що європейська першість відбудеться у серпні в Боснії і Герцеговині.

До вашої уваги - турнірні графіки Чемпіонату України серед юнаків. Для завантаження перейдіть за нижченаведеним посиланням.