Вінничани показали чудовий результат на зональному чемпіонаті України

Вінницькі боксери продемонстрували відмінний результат на зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2007-2008 рр.н.
За результатами змагань представники міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» Максим Чекін (вагова категорія 42 кг) та Олег Мусієнко (вагова категорія 57 кг) завоювали золоті нагороди.
«Ми пишаємося вінничанами, які виборюють призові місця на змаганнях, адже це доказ не лише їхньої майстерності та наполегливості, а й результат кропіткої роботи тренерів спортсменів Дмитра Терещука та Олексія Литвенюка. Тож вітаю Максима Чекіна та Олега Мусієнка з перемогою", – сказав голова комітету з фізичної культури та спорту міської ради Сергій Краєвський.
«Максим Чекін та Олег Мусієнко мають гарні здобутки, мають перемоги на змаганнях обласних та всеукраїнських рівнів», – відзначив заступник директора МК ДЮСШ «Вінниця» Раїса Рибачук.