Артем Марчук - бронзовий призер Чемріонату України серед юніорів 2021

У вівторок, 23 березня у Кривому Розі на базі місцевого спорткомплексу «КБ-75» завершився Чемпіонат України з боксу серед юніорів-2021, який проходив з 16-го по 23 березня.
Майже три сотні найсильніших юних боксерів нашої держави з усіх куточків України протягом більше тижня змагалися за звання найсильніших у 13-ти вагових категоріях. Нагадаємо, що на цьогорічній юніорській першості України передбачений також призовий фонд від одного з організаторів.
А саме – Кpuвopiзькою федерацією боксу встановлено такі суми заохочення чемпіонів та призерів: за перше місце на турнірі – 10 тисяч гривень, за друге місце – 5 тисяч гривень.
За підсумками змагань перемогу у підсумковому командному заліку здобула збірна Запорізької області, на рахунку якої 4 золоті, 2 срібні та 3 бронзові медалі. На другому місці – Харківська область, представники якої завоювали 3 золоті, 1 срібну і 2 бронзові медалі. На третьому місці – команда Донеччини, в якої 2 золоті, 1 срібна і 3 бронзові медалі.
Боксери ж Вінничини здобули одну бронзову медаль. Володарем якої став лідер нашої команди у ваговій категорії до 52 кг - Артем Марчук!
"Вітаю Артема та тренерський склад зі здобутою бронзовою нагородою. Ми цей здобуток традиційно відзначимо грошою премію, які отримають всі без виключеня призери національних та міжнародних змагань, - відзначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. - Хочу також зазначити, що це не той загальний результат на який ми розраховували, адже участь в національній першості приймали 14 представників нашого регіону. На найближчій тренерський нараді, які ми регулярно проводимо, ми обов'язково розберемо детально кожен з боїв. Наразі необхідно зробити належні висновки та рухатись далі. Адже перед нашою командою як і завжди стоять виключно максимальні цілі та завдання".