Марина Гончарук виборола срібло Чемпіонату України в Ужгороді

Вінничанка Марина Гончарук виборола срібну нагороду Чемпіонату України серед дівчат, молоді та юніорок у ваговій категорії до 64 кг.
Нагадаємо, турнір проходив з 8 березня в Ужгороді у місцевому спорткомплексі «Юність».
Столиця Закарпаття чи не вперше в історії приймала боксерський турнір такого рівня, в рамках якого виступали найсильніші спортсменки держави відразу у трьох вікових групах.
Після завершення усіх вирішальних двобоїв стали відомі усі чемпіонки та призерки національної першості, з якими ми і пропонуємо Вам ознайомитись.
Вітаємо Марину Гончарук та її тренера Юрія Довгого зі здобутоб нагородою змагань!