Чотири нагороди здобувають наші боксери на Чемпіонаті України до 22 років

З 9-го по 13 лютого у місті Чернівці проходив Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який зібрав найсильніших боксерів у цьому віці з усіх куточків нашої держави. Нагадаємо, що турнір став першою великою подією в українському боксі в цьому році та після тривалої паузи пов’язаної з коронавірусом.
Особливого статусу змаганням додавав той факт, що за результатами національної першості формуватиметься склад збірної України, що представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи.
За результатами проведених поєдинків в активі боксерів команди Вінницької області 4 нагороди, серед яких:
СРІБЛО:
Вагова категорія 60 кг – Максим ЖИГАРОВ
Вагова категорія 64 кг – Ігор КОВТУН
Вагова категорія 81 кг – Андрій ІСАКОВ
БРОНЗА:
Вагова категорія 60 кг – Олександр ЖЕЛЕЗНЯК
Також Вашій увазі пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.