Чотири нагороди здобувають наші боксери на Чемпіонаті України до 22 років


З 9-го по 13 лютого у місті Чернівці проходив Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який зібрав найсильніших боксерів у цьому віці з усіх куточків нашої держави. Нагадаємо, що турнір став першою великою подією в українському боксі в цьому році та після тривалої паузи пов’язаної з коронавірусом.

Особливого статусу змаганням додавав той факт, що за результатами національної першості формуватиметься склад збірної України, що представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи.

За результатами проведених поєдинків в активі боксерів команди Вінницької області 4 нагороди, серед яких:

СРІБЛО:

Вагова категорія 60 кг – Максим ЖИГАРОВ

Вагова категорія 64 кг – Ігор КОВТУН

Вагова категорія 81 кг – Андрій ІСАКОВ

БРОНЗА:

Вагова категорія 60 кг – Олександр ЖЕЛЕЗНЯК

Також Вашій увазі пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань. Для завантаження перейдіть за нижченаведеними посиланнями.