Привітання з Новим роком від президента Вінницької обласної Федерації боксу Олега Алекси

Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра!
Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку і хороших подій. Нехай 2019-й дарує тільки найкраще!
Переконаний, що 2019 рік стане не менш успішним для Федерації боксу Вінницької області на здобуті нагороди.
З Новим роком та Різдвом Христовим!