Владислав Кашеєв: «Ісаков відновлюється. Проте наразі невідомо чи будуть до кінця року змагання»


У ці дні в Одесі мав проходити Чемпіонат України з боксу серед чоловіків, але через складну ситуацію із захворюваністю на COVID-19 турнір, як відомо, був перенесений. Як використав паузу у виступах член Національної збірної України, один з лідерів вінницької школи боксу Андрій Ісаков - про це розпитали його наставника Владислава Кашеєва.
 
«З одного боку, ми були сильно засмучені тим, що чемпіонат України не відбувся у заплановані строки. Але з другого боку, ця пауза має піти на користь Андрію. Останні кілька місяців він боксував, відчуваючи сильний біль, і, скориставшись перервою у виступах, ми провели усі необхідні обстеження. Виявилося, що обидві руки пошкоджені, і Андрій потребує лікування.
 
Наразі сподіваємось, що нам вдасться уникнути хірургічного втручання. Не буду вдаватися у подробиці травми. Андрій багато спілкується з лікарями, які рекомендують програму відновлення. Зараз увесь час займає проходження різноматнітних процедур.
 
Втім, надто довго затягувати цей процес не хотілося б. За моїми попередніми прогнозами, Андрій за тиждень вже зможе розпочати тренувальну роботу. Якщо все буде нормально, то плануємо повернутися в стрій вже в цьому році і виступити на чемпіонаті України серед спортсменів до 22 років, який, за попередньою інформацію, ще може відбудеться у цьому році», - відзначив Владислав Кашеєв.